Hiperdersyjne ognisko w fazie tętniczej w miąższu płata wątroby

W miąższu płata wątroby, podtorebkowo widoczne jest hiperdersyjne ognisko w fazie tętniczej śr. 12 mm(badanie TK).Żona jest po usunięciu lewej nerki z powodu ca renis.Czy może to być powód do niepokoju z nawrotem choroby

Takie ognisko w miąższu wątroby w połączeniu z wywiadem nowotworowym budzi podejrzenie przerzutu. Radzę w tej sprawie skonsultować się jeszcze z onkologiem. Być może celem pogłębienia diagnostyki warto byłoby jeszcze wykonać rezonans magnetyczny wątroby.