Hiperprolakynemia a problemy z zajściem w ciążę w przyszłości

Witam Dziś odebrałam wyniki prolaktyny Wynik bazowy 442 uIU/ml Po metoklopramidu po 1h około 7300-7400 442 uIU/ml (mam nadzieję,że dobrze pamiętam) Dziwi mnie taki spory wzrost... Moja lekarka powiedziała mi tylko, że mam hiperprolaktynemię. Więc mogę mieć problemy ze zajściem w ciąże i ewentualne leczenie nastąpi przy staraniach zajścia w ciąże. Czy to wystarczy? Czy powinnam postarać się o jakieś dodatkowe badania? Mam arytmię serca, ale metocard ZK zażywam tylko w gorsze dni...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Na chwilę obecną nie ma konieczności wykonywania dodatkowych badań.