Hipoechogeniczna lita zmiana o policyklicznych zarysach

W obrębie głowy trzustki hipoechogeniczna lita zmiana o policyklicznych zarysach o wym.46 x 35 mm.Wątroba o podwyższonej echogeniczności w jej obrębie dość liczne hipoechogeniczne zmiany o nieregularnych zarysach największe o wymiarach do 72 x 55 mm w płacie prawym i 52 x 47 mm w płacie lewym .Przestrzeń płynowa w prawym płacie śr. ok 30 mm. Co to wszystko oznacza ? Proszę o odpowiedz.Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.