Hipoechogeniczna zmiana o pozaciąganych zarysach z cienkim akustycznym w wyniku USG
USG- g.12 ok. 4 cm nad otoczką hipoechogeniczna zmiana o pozaciąganych zarysach z cienkim akustycznym wlk. 9x7 x8 mm Mammografia - w PP proj. CC w osi brodawki obszar asymetryczny bardziej zagęszczonej tk. gruczołowej wlk. 12 cm - niejednoznaczny.Biopsia I - strzępki łącznotkankowe, liczne grupy komórek nabłonka gruczołowatego bez cech złośliwości.Co to jest za zmiana.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Jest to zmiana typu łagodnego. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.