Hipoechogeniczna zmiana o pozaciąganych zarysach z cienkim akustycznym w wyniku USG

USG- g.12 ok. 4 cm nad otoczką hipoechogeniczna zmiana o pozaciąganych zarysach z cienkim akustycznym wlk. 9x7 x8 mm Mammografia - w PP proj. CC w osi brodawki obszar asymetryczny bardziej zagęszczonej tk. gruczołowej wlk. 12 cm - niejednoznaczny.Biopsia I - strzępki łącznotkankowe, liczne grupy komórek nabłonka gruczołowatego bez cech złośliwości.Co to jest za zmiana.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jest to zmiana typu łagodnego. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.