Hipoechogenne pęcherzyki w ciąży
Witam. Chciałam zadać pytanie ponieważ żaden z 4 lekarzy których mnie badało nie potrafił mi odpowiedzieć. Parę dni temu trafiłam do szpitala ponieważ bardzo bolał mnie jajnik. Zrobili usg, stwierdzili torbielke w prawym jajniku o średnicy 29 mm i ślad płynu wokół jajnika. Z Okazji ze spóźniał mi się okres i testy ciążowe wychodziły pozytywnie zrobili mi betę. No i wyszło że jestem w ciąży. Jest pęcherzyk o śr5.5mm w macicy ale obok są jeszcze dwa jakieś hipoechogenne pęcherzyki. Co to?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Póki co należy cierpliwie poczekać. Kontrolne badanie za kilka-kilkanaście dni powinno wyjaśnić przyczynę opisanych zmian.