Hiponatermia, skoki ciśnienia, bóle głowy i nudności

Niepełnosprawna córka 30 lat 2 x w miesiącu ląduje na SOR-e z powodu hiponatermii. Była już 7 x .Ostatnio już nawet podejrzewano zawał(.duszności drgawki) sód 127 mało pomogły kroplówki. Co można jeszcze zrobić w warunkach domowych preparat alkala , wlewy nie pomagają. Skacze też ciścienie, są potworne nudności i wymioty bóle głowy .Co robić bo kiedyś pogotowie nie zdąży jej dowieść Matka

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego z informacją ze szpitalnego oddziału Ratunkowego. Lekarz zaleci odpowiednie postępowanie.