Hyperplasia foveolaris

proszę o przetłumaczenie wyniku histopatologi. Hyperplasia foveolaris ,regeneratio epithelli mucosae partis pyloricae et dysplasia epithelli gradus minoris. (gastric low grade intraepithelial neoplasia WHO 2010)Fibrosis focalis laminae propriae mucosae. jakie rokowania w związku a tym wynikiem .Męzczyzna 44 lata.

Witam , wynik wskazuje na zmianę łagodną , szczegółowo wynik będzie omówiony z pacjentem przez lekarza zlecającego/wykonującego biopsję/zabieg , pozdrawiam , zż