Hypodensycyjna struktura w tylnej części zatoki strzałkowej górnej

witam serdecznie mam pytanie w zwiazku z tomografia TK bo wyszlo mi cos takiego w tylnej czesci zatoki strzalkowej gornej 5.5cm od spływu zatok widoczna struktura srednicy 7mm, dlugosci okolo 9mm.obraz KT odpowiada wydatnej ziarnistosci pajeczynowki wypuklajacej sie do zatoki strzalkowej.Hypodensycyjna struktura w tylnej czesci zatoki strzalkowej gornej odpowiadajaca najpewniej ziarnistosci pajeczynowki.prosze o interpretacje tego opisu gdyz niewiem czy to jest niebezpieczne.pozdrawiam

należałoby zobaczyć obrazy ale jeżei to są istotnie ziarnistości pajęczynówki tio jest nic takiego