Ile czasu musi upłynąć pomiędzy zabiegami usuwania cellulitu ultradźwiękami?

witam jaki odstep czasowy musi byc od pierwszego zabiegu usowania celullitu ultradzwiekami od nastepnego zabiegu

Nie wiem jaki zabied dokladnie miała Pani wykonany i jakim sprzętem. Odstep między zabiegamito z reguły 2-4 tygodnie. Ale prosze spytać tam gdzie był wykonywany zabieg.