Odstęp między poszczególnymi zabiegami na cellulit

zabieg byl robiony maszyna luna czyli tzw top laser . ultradzwiekami byl usowany celulit mowiono mi ze czas odstepu musi byc 10 dni czy to prawda

Nie ma to większego znaczenia, bo dotychczas nie wynaleziono skutecznej metody leczenia cellulitu, żadne urządzenie go nie likwiduje. Proszę nie wierzyć w reklamy tych cudownych urządzeń. Najważniejsza jest dieta, rajstopy uciskowe, aktywność fizyczna.

Dzień dobry,

Tego typu zabiegi wykonuje się zazwyczaj raz w tygodniu. I oczywiście potrzebna jest ich seria oraz świadome podejście do problemu cellulitu. Jeśli chcemy cieszyć się trwałymi efektami poza zabiegami powinnyśmy racjonalnie się odżywiać i być aktywne fizycznie.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam