W jaki sposób usunąć cellulit?

Witam mam 28 lat i cellullit na udach, pośladkach i łydkach. Ważę zawsze tyle samo 50 kg. Chciałam zapytać co mogę zrobić aby się pozbyć tego problemu, bo nie wygląda to zbyt dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza dermatologa lub medycyny estetyczej. po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.

Najlepiej udac się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej, W zależności od nasilenia cellulitu można dobrac różne metody postepowania. Może to być np. karboksyterapia, alidya, dermaheal, etc. Wszystko zalezy od stanu klinicznego. Należy się uzbroić się w cierpliwość bo nie będzie to kuracja krótka.

Proszę skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej można po konsultacji dobrać zabiegi z urządzeniami lub ostrzyknąć specjalnym preparatem daną okolicę.