Jaką wartość MHz powinno mieć urządzenie do walki z cellulitem?

Witam.Jeśli chciałabym zakupić sprzęt do domowego użytku walki z cellulitem to jaką wartość MHz powinno mieć urządzenie -chodzi mi głównie o miejsca problematyczne-brzuch uda pośladki ramiona.Dziękuję.Pozdrawiam.Katarzyna.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej