Ile czasu muszę oczekiwać na pierwsze efekty leku Sulpiryd i Olanzin?

Witam. Ile czasu musze oczekiwac na pierwsze efekty leku sulpiryd i olanzin chodzi mi o mroczki przed oczami , muszki dodam ze z nerwow mi to prawdopodobnie wyszlo . Dodam ze stostuje je 2 tygodnie i nie widze zadnego efektu.

Lek. Tomasz Budlewski

Prosse koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie po badaniu będzie
Można coś więcej powiedzieć