Ile dni przed owulacją boli brzuch?

Witam na ile dni przed owulacja może zaczynać boleć brzuch? Jestem teraz w 11 dniu cyklu moje cykle są 29,30 dniowe a dzisiaj lekko zaczyna mnie boleć podbrzusze mam lekkie chwilowe klucia w lewym jajniku które promieniuja ma krzyż. Czuję się osłabiona tak jak bym miała temperaturę lecz nie mam gorączki. Czy może zbliżać się owulacja

Lek. Katarzyna Szymczak

Tak może , dolegliwości przed owulacja kobiety odczuwają bardzo indywidualnie, często nie mają żadnych objawów.
Pozdrawiam