Ile po zabiegu zespolenia kości płytką LCP można z nią chodzić?

Witam ile po zabiegu zespolenia kości płytką LCP, można z Nią chodzic, czy jest jakiś określony czas w którym trzeba tą płytke już wyjac/usunac?

Proszę omówić temat z ortopedą prowadzącym! Ja za mało wiem o stanie wyjściowym czyli przed operacją , przebiegu operacji oraz stanu obecnego - nie potrafię więc odpowiedzieć nic konkretnego!!! zż