Ile dochodzi się do zdrowia po zespoleniu kości strzałkowej śrubami?

WITAM;)prosze o szybką odpowiedz;*ile dochodzi sie do zdrowia po zespoleniu kości strzałkowej śrubami?miałam operacje 02.05 ,chodze w gipsie.chce iść do pracy,kiedy to będzie możliwe?

Witam , nie znam zakresu uszkodzenia.Zakresu,przebiegu ani efektu końcowego operacji! Nie znam też stanu obecnego - nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Wszystko proszę omówić z lekarzem prowadzącym!!!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! z.żurawski