Ile trwa okres odizolowania po przeszczepie?

Witam, mam pytanie - jak długo trwa okres odizolowania w sterylnych warunkach chorego po przeszczepie?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Izolacja w sterylnych warunkach jest konieczna do momentu powrotu prawidłowej odporności pacjenta, co może potrwać ok. 3-4 tygodnie od momentu przeszczepu. Więcej użytecznych informacji na temat przeszczepu można znaleźć na naszej stronie w dziale "Warto wiedzieć".

Pozdrawiam serdecznie