Impotencja psychogenna, jak sobie poradzić?

Witam, od dłuższego czasu cierpię na impotencję psychogenną. Jestem totalnie załamany i wątpie, żebym dał sobie z tym radę samemu. Potrzebuję więc pomocy lekarza. Tu pojawia się problem. Po pierwsze, w Olsztynie nie ma żadnego seksuologa. Po drugie, nawet gdyby był, to jest to lekarz prywatny, a przecież nie podejdę do rodziców i nie powiem, że mam 18 lat i problemy z erekcją, więc dajcie mi pieniądze. Czy jest jakikolwiek sposób rozwiązania moich problemów ze wzwodem? Czy do końca życia będę doznawał tak ogromnego wstydu? Proszę o odpowiedź.

18 LAT ponad rok temu

Witam!

Jeśli cierpi Pan na zaburzenia erekcji spowodowane problemami psychicznymi, to może Pan pracować nad nimi również z psychologiem lub psychoterapeutą. Są ośrodki, w których taka pomoc jest bezpłatna (np. Centrum Pomocy Rodzinie lub Centrum Interwencji Kryzysowej). Pomoc psychologa może dać Panu możliwość rozwiązania wewnętrznych konfliktów i przełamania barier. Uzyska Pan również wsparcie i będzie mógł rozmawiać otwarcie o swoich problemach.

Pozdrawiam