Czy to wskazuje na impotencję?

Bardzo rzadkie poranne erekcje - brak spontanicznych wzwodów w ciągu dnia - zazwyczaj podczas masturbacji aby osiągnąć wzwód muszę stosować "masaż" - czasami gdy osiągnę wzwód podczas oglądania filmów erotycznych erekcja zanika, gdy idę sfinalizować sprawę - nieraz wzwód jest nie do końca pełny.

ponad rok temu

Witam!

Objawy te, nawet występując łącznie nie muszą być tożsame z impotencją. Mogą natomiast świadczyć o przejściowych kłopotach ze wzwodem, zwłaszcza, jeżeli dotyczą one mężczyzn w młodym wieku. Przyczyn czasowych problemów z osiągnięciem wzwodu może być wiele. Objawy, o których piszesz mogą być wywołane m.in. przez stres, nałogowe stosowanie używek, gwałtowne zmiany nawyków żywieniowych.

Jeżeli w miarę stosowania się do wspomnianych wyżej wskazówek, nie będą ustępować, zalecam wizytę u specjalisty urologa. Ze względu na możliwy psychogenny charakter zaburzenia, konieczna może być również konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam