Niepełny wzwód i przedwczesny wytrysk

Witam! Mam 23 lata. Od kilkunastu dni mam pewien problem ze wzwodem, a mianowicie kiedy dochodzi do zbliżenia mam ogromny problem z osiągnięciem wzwodu. Jestem z moją partnerką już 2 lata. Kiedy dochodzi do intymnej sytuacji nie potrafię się podniecić i myślę jedynie o tym czy osiągnę wzwód czy nie. Podobnie się dzieje, gdy mam wejść w już podnieconą partnerkę. Dodatkowo kiedy osiągnę można powiedzieć niepełny wzwód i jak już jestem w partnerce, to po kilku ruchach wytryskam. Dodam również, że jestem nałogowym palaczem. Proszę o pomoc w moim przypadku.

Witam serdecznie!
Zaburzenia wzwodu u młodych mężczyzn ma najczęściej podłoże psychogenne. Nie wspomina Pan, czy w ostatnim czasie w Pana życiu miała miejsce jakaś sytuacja stresująca, która mogła mieć wpływ na Pana kondycję psychiczną. Wspomina Pan, że podczas ostatnich zbliżeń towarzyszy Panu stałe poddenerwowanie i lęk przed niepełnym wzwodem. To na pewno nie pomaga Panu osiągnąć zamierzonego efektu, wręcz przeciwnie. W obecnej sytuacji wskazany byłby wypoczynek i zapewnienie odpowiedniej atmosfery. Brak poprawy będzie wskazaniem do konsultacji seksuologicznej, podczas której specjalista ustali przyczynę dolegliwości i ustali najlepsze postępowanie.
Pozdrawiam