Czy częste wzwody są normalne?

Witam! W zeszłym roku skończyłem 16 lat i mam problem - częste wzwody. Erekcja następuje bez jakiejkolwiek przyczyny (fantazji erotycznych lub zdjęć, itp.,itd.). Nieraz miałem wzwód w kościele lub w klasie. Jestem też ciekaw, czy nie wpłynie to negatywnie na moje późniejsze życie seksualne (np. impotencja).

Witam!
Opisana sytuacja jest fizjologiczna. W wieku dojrzewania częstość wzwodów jest wysoka, czasami dochodzi do nich bez żadnych bodźców. Nie powoduje to żadnych konsekwencji. Nie ma powodów do obaw. Pozdrawiam serdecznie!