Każdej nocy przebudza mnie penis w wzwodzie

Witam, mam problem każdej nocy przebudza mnie penis w wzwodzie i aby zasnąć doprowadzam do erekcji, moja żona posądza mnie przez to o zdradę. Czy to jest normalne i czy można temu zapobiec?

Witam! Wzwód i erekcja to synonimy. Przypuszczam, że w opisie przypadku chodziło Panu o ejakulację. Nocne wzwody są normą u mężczyzn. Ich częstość jest największa w młodości i spada wraz z wiekiem. Nie ma powodów do obaw. Na podstawie opisu można przypuszczać, że problemem może być znaczny popęd seksualny. Warto porozmawiać o sytuacji z żoną, aby uniknąć nieporozumień. Podsumowując, nie ma powodów do obaw. Pozdrawiam serdecznie!