Infekcja gardła, kaszel u 28-letniej osoby

Witam! Niedawno przechodziłam infekcję gardła,ale pozostał mi kaszel,który z suchego przechodzi w mokry.Gardło mnie nie boli i nic w nim nie drapie.Wcześniej byłam u lekarza z gardłem i potem jeszcze na kontroli,brałam antybiotyk,a na suchy kaszel dostałam syrop Acodin.Zdrowieję,ale kaszel stał się mokry i zaczęłam brać syrop wykrztuśny.Co jakiś czas muszę odkaszlnąć.Chorobowe mi się skończyło i jutro wracam do pracy. Czym jeszcze mogę złagodzić ten kaszel czy konieczna ponowna wizyta u lekarza?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie leki obecnie Pani przyjmuje, dlatego ciężo jest mi zaproponować możliwe dalsze leczenie. Mokrego kaszlu nie powinno sie ograniczać, ponieważ jest ważne aby usunąć wydzielinę z dróg oddechowych.