Infekcja intymna w 9 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 9 tc i czepila sie mnie infekcja miejsc intymnych oprocz swedzenia nic innego mi nie dolega , czy mige stosowac czopki Gynomed vaginal? Nie jest nic napisane ze nie mozna ale chcialabym sie upewnic Niestety w tej chwili nie mam mozliwosci pojscia do lekarza , Prosze napisac jak moglabym sobie chwilowo pomoc zeby nie zaszkodzic ciazy. Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Nie ma przeciwwskazań do stosowani preparatu Gynomed vaginal w czasie ciąży. Oczywiście najrozsądniej będzie skontaktować się z ginekologiem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski