Infekcja pochwy 6 tygodni po porodzie

Jestem 6 tygodni po porodzie. Czekam na wizytę kontrolną u ginekologa, ale od paru dni mam stan podgorączkowy i objawy infekcji pochwy. Czy mogę zastosować coś przed wizytą? Nie chciałabym, żeby infekcja się rozwijała.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Do czasu wizyty może Pani zastosować jeden z preparatów dostępnych bez recepty w aptece. Farmaceuta bez wątpienia doradzi Pani najlepszy produkt.