Zaawansowane stadium żylaków odbytu

MAM PYTANIE ODNOŚNIE ŻYLAKÓW ODBYTU IV STOPNIA NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANEGO STADIUM CHOROBY. CZEKAMY W TEJ CHWILI NA OPERACJE KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 15 PAŹDZIERNIKA, W TEJ CHWILI CHCIAŁBYM POPROSIĆ O RADĘ W JAKI SPOSÓB MOŻNA WYMÓSIĆ ODDAWANIE STOLCA DO CZASU OPERACJI? SĄ JAKIEŚ DOBRE SPOSOBY?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę spróbować zastosować jeden z preparatów dostępnych w aptece bez recepty. W doborze odpowiedniego pomoże farmaceuta.