Infekcja układu moczowego u niemowlęcia a przełożony termin szczepienia

Mój synek ma 4 i pol miesiąca, od 16 maja mial 14 zastrzyków 2razy dziennie na infekcje u kladu moczowego i w związku z tym przelozono szczepienie z 26 maja na 2 czerwiec. I w związku z tym moje pytanie 5 czerwca mamy wizytę u ortopedy i musimy dojechać ok 50 km w jedna stronę, czy ti nie za szybko po szczepieniu, szczególnie ze są upaly może lepiej o tydzień lub dwa przelozyc wizytę. Dziękuje za odpowiedz

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeżeli 02.06 dziecko będzie zdrowe, to nie ma przeciwwskazań do zaszczepienia i wizyty u ortopedy 3 dni później.