Zakażenie układu moczowego i ból w pochwie po stosunku

Witam. Tydzien temu po dlugiej przerwie odbylam stosunek intymny. Dwa dni pozniej zaczelam odczuwac dolegliwosci typowe dla ZUM. Nie byly on jednak zbyt dokuczliwe. Zrobilam test z apteki ktory faktycznie wykazal ZUM, zaczelam wiec przyjmowac odpowiednie leki. Na nastepny dzien pojawil sie u mnie bol przy ujsciu pochwy w jednym konkretnym miejscu pojawiajacy sie przy dotyku,kaszlnieciu, siedzeniu itd. Nie mam innych objawow. Dodam, ze przebywam za granica i mam utrudniony dostep do lekarza. Maja

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal sie utrzymują proponuje udac sie do lekarza ginekologa.