Infekcje dróg moczowych w 16. tygodniu ciąży

Dzien dobry. Bardzo prosze o porade.Jestem w 16 tyg.ciazy i od pewnego czasu zmadam sie z infekcja drog moczowych.Wyniki badania moczu:leukocyty:20-25, bakterie:pole usiane,pasma sluzu:bardzo liczne, nablonki wielokatne:liczne.Nastepnie wykonalam posiew moczu-wynikL LACTOBACILLUS SPP,ilosc, 10^3Cfu/ml. Lekarz zalecil Monural, ktory wczesniej brala dwukrotnie,ale niepomogl oraz urosept oraz MACMIROR oraz Invag dopochwowo.Niestety wciaz czuje pieczenie po oddaniu moczu.Jaka moze byc przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.