Infekcje dróg oddechowych u 4-latki

Witam, pytanie dotyczy mojej córki 4lata. Od 2 miesięcy dziecko ma jakąś infekcje dróg oddechowych, katar, przytkany nos, kaszel, słabszy słuch. Lekarz laryngolog zalecił immunotrofine, fanipos i suprodeslon. Miała wykonane badania na alergie ale nic wykazało żadnej alergii i do tej pory córka mówi przez nos, śpi z otwarta buźką. Fakt uczęszcza do przedszkola i być może ma słabszą odporność ale jest jej podawany również tran i acerola proszę o jakieś skuteczne rady jak ulżyć mojemu dziecku.

po pierwsze wyrzućcie te wszystkie trany i inne leki telewizyjne., które tylko opróżniają wasze portfele. W pełnej diecie współczesnego człowieka są wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Nadmiar witamin i minerałów kończy swoją karierę za zwyczaj w stolcu. To nie żadna osłabiona odporność. To przerost trzeciego migdałka i bakteryjne środowisko przedszkola.Trzeba usunąć i jedno i drugie.