Infekcje górnych dróg oddechowych u 3-latka

dziecko często miało paciorkowca ,który infekował uszy,gardło,oskrzela ,płuca ,jak osiagnał 2,5roku.od jesieni ,gdy miał 2,5 roku nie miał antybiotyku az do lutego.wtedy dostał batcrim. w styczniu 2x był w szpitalu na wirus jelitowo/Zoładkowy o ostrym przebiegu. w lipcu miał trute glisty inwazyjne. my,slę,ze z powodu nagminnie zalecancych syropów mucosolwanowych przez przewl\ekły czas by wg pediatry odflegmic górne drogi oddechowe od kataralnego stanu. tego roku az 3msc kaszlał. wzięłam los dziecka w swoje rece i poszłam droga profilaktyki robiac mu analizę kału na pasożyty ,poniewąz mia naloty żelkowe na oczkach,miał zaburzenia równowagi,osłabienie ,senny,brak apetytu,wypadały włosy jednego dnia,sypia mi nawet do tej pory z napadani /atakami jakby padaczki od brzucha w dół,gdzie prezy się i dręczy od bólu,poplakuje,,miał stam pod omdlenie 3tyg temy,,zapadał w głęboki senn od15-19.30 godz z trudnościa wybudzenia.a pediatra na to augmentin i syfop na odflegmienie.węzeł i tak jest

Zalecam kontakt zdobrym pediatrą, być może będą konieczne konsultacje neurologiczna, pulmonologiczna lub gastroenterologiczna. Pozdrawiam