Infiltratio subacuta telae adiposae i fibromatosis w wyniku badania histopatologicznego

interpretacja wyniku z histopatologi wycinki ze zmiany tkanki podskórnej uda lewego 1 dolna 2 górna 1.Infiltratio subacuta telae adiposae 2. Fibromatosis

Zmiany oznaczają odpowiednio: 1. Podostry naciek tkanki tłuszczowej, 2. włókniakowatość. Obie zmiany mają charakter łagodny.