Inicjacja seksualna w wieku 33 lat a wpływ na płodność

Witam chciałam spytać czy to że dopiero w wieku 33 zaczełam odbywać stosunki płciowe może mieć wpływ na płodność i na moją gospodarke hormonalną czy macica może być przez to jakaś zgrubiała i postarzała i czy może nie dopuszczać zarodka aby się zagnieździł

Zachęcam jednak do wizyty profilaktycznej u lekarza ginekologa, który powinin wypowiedzieć sią na Pani temat, po przeprowadzeniu wywiady lekarskiego i badania ginekologicznego.
Pozdrawiam. www.seksuologia.com