Inicjacja seksualna z prezerwatywą

Witam ;)Wraz z chłopakiem zdecydowaliśmy się na 1 raz aczkolwiek nie wyszło to tak jak powinno.Z zabezpieczeniem stosunek trwał może z 3 minuty i lekko naderwała się błona dlatego przerwaliśmy ponieważ odczuwałam ból.. Nie doszło do wytrysku.Okres dostałam zgodnie z kalendarzykiem dzisiaj mija 28 dni od stosunku 6 dni temu robiłam test wyszedł negatywny. Martwi mnie brązowy śluz który się pojawił.Po miesiączce był przejrzysty teraz zrobił się ciemny,czuć lekką woń.Co to może być ? Pozdrawiam ;)

Witam serdecznie. Prawdopodobieństwo ciąży jest małe. Obecne objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych lub infekcji. Warto zgłosić się do ginekologa.