Inseminacja i brak okresu a stymulacja lekiem Fostimon

WITAM. JESTEM TRZY TYGODNIE PO INSEMINACJI. DO TEJ PORY NIE DOSTALAM JESZCZE OKRESU.WE WTOREK TJ .11.02 BYLAM NA KONTROLI GDZIE BYLO WIDAC CIALKO ZOLTE I ENDOMETRIUM BYLO GRUBE.DO ISEMINACJI BYLAM STYMULOWANA FOSTIMONEM CZY TEN LEK MOZE OPOZNIC OKRES

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany preparat może przyczynić się do występowania zaburzeń cyklu. Niemniej jednak w opisanej sytuacji należy również brać pod uwagę ciążę jako przyczynę braku miesiączki.