Instruktor nauki jazdy a zaćma

Witam, czy majac jaskre mogę zostać instruktorem nauki jazdy? jaskre mam od naczyniaka w prawym oku, okiem tym widze ok 70 procent, ale tylko to co na wprost, boki sa nieco rozmazane. Pozdrawiam

Witam.
Od instruktora nauki jazdy jest wymagana pełna ostrość wzroku oraz prawidłowe pole widzenia. W Pana przypadku niestety taka sytuacja nie kwalifikuje do pracy na stanowisku instruktor nauki jazdy.
Pozdrawiam