Intensywność sygnałów z rdzenia kręgowego w odcinku szyi
Witam.Dostalam wynik rezonansu szyi oto tresc: jntensywnosc sygnalow z rdzenia kregowego w odcinku szyi jest prawidlowa. Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. Objawy dyskopatii na poziomie 5/vc6. Na poziomie vc5/vc6 stwierdza sie przepukline jadra miazdzystego w kierunku kanalu kregowego wielkoscia 0'29cm,ktora modeluje worek oponowy. W zobrazowanej czesci koscca patologicznych ognisk obrzeku szpiku nie stwierdza sie. dziekuje

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.