Co oznacza szyjny odcinek rdzenia kręgowego o prawidłowej intensywności sygnału?

Witam . po wypadku samochodowym Zniesiona lordoza szyjna . Na poziomie c3 - c4 lewoboczna wypuklina dyskowa nieco modeluje worek oponowy na głębokość 2mm zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów kręgów . Szyjny odcinek rdzenia kregowego bz zmian . szerokość kanału kręgowego prawidłowa . Szyjny odcinek rdzenia kręgowego o prawidłowej intesywnosci sygnału . Jestem studentką mam 26 lat jest się czego obawiać

MRI opis : Zniesiona lordoza szyjna . Na poziomie c3 - c4 lewoboczna wypuklina dyskowa nieco modeluje worek oponowy na głębokość 2mm zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów kręgów . Szyjny odcinek rdzenia kregowego bz zmian . szerokość kanału kręgowego prawidłowa . Szyjny odcinek rdzenia kręgowego o prawidłowej intesywnosci sygnału
MRI do interpretacji klinicznej!
Do omówienia z Neurologiem ! Ważny PACJENT, objawy neurologiczne, stan ogólny i inne schorzenia, obciążenia, stosowane leki, Wyniki badań. Konieczna pełna konsultacja z pełną dokumentacją ,
Pozdrawiam