Intensywny trądzik u 13-latki

Witam. Moja 13-letnia córka przechodzi bardzo intensywny trądzik. W chwili obecnej ma już bardzo widoczne blizny potrądzikowe. Do tej pory córka przyjmowała silne antybiotyki oraz korzystała z zabiegów kosmetycznych typu: mikrodermobrazja oraz peeling Jadwigi, jednak bez większego efektu. Czy na tą chwilę możemy rozpocząć leczenie u Państwa w klinice?

Szanowna Pani
Dieta odgrywa kluczową rolę w eliminacji trądziku.
Poza gospodarką hormonalną ważną rolę odgrywają jelit. Niestety podawanie antybiotyków zaburza prawidłowy skład mikroflory i przyczynia się do grzybicy przewodu pokarmowego, która nasila objawy wykwitów na skórze. Pomijam fakt że często dieta nastolatków jest wysokocukrowa. Dieta w takim przypadku powinna mieć charakter przeciwgrzybiczy. Odpowiednia podaż błonnika w diecie, eliminacja cukru oraz mleka to jedne z podstawowych zasad. Zdarza się że trądzik może wynikać z nadwrażliwości organizmu na produktu, składnik leku czy dodatki do żywności. W takim przypadku pomocny będzie tu Test MRT 150. Więcej może Pani przeczytać na mojej stronie: www.klinika-diety.pl w zakładce diagnostyka/

Zapraszam na konsultację. Trądzik jest trudną choroba ale możliwa do opanowania.
Zapraszam do odwiedzenia strony ewarybicka.pl i do kontaktu telefonicznego.
Ewa Rybicka

Witam , serdecznie zapraszam na konsultację. Skóra córki zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak

najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest

zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry.

Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz

odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę. Badania można wykonac u mnie w Klinice