Intensywny zapach sromu 2 tygodnie po porodzie

Jestem 2 tyg po porodzie sn. Mialam otarcia i lekkie pekniecie, zalozono 2-3 szwy. krwawienie sie zmniejsza, brzuch mniej boli ale mam wrazenie ze moj srom bardzo intensywnie pachnie. nie wydzielina ale sama sluzowka. Nie moge pozbyc sie tego zapachu. Dodatkowo wieczorami mam 37°, poce sie w nocy i mam dreszcze. W ciagu dnia czuje sie dobrze. Czy to normalne? Czy powinnam udac sie do lekarza wczesniej? Dziekuje za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Objawy budzą podejrzenie infekcji dlatego sugeruję kontakt z lekarzem (nie koniecznie z ginekologiem). Możliwe, że konieczna będzie antybiotykoterapia.