Interpretacja badania FSH

Uprzejmie proszę o interpretację wyniku FSH, tj. 9,53 mIU/mL. Mam 40 lat. Badanie zrobiono z pobranej krwi w 3 dniu cyklu miesięcznego, który jak dotąd jest dość regularny, czyli od 27 do 29 dni. Chciałabym wiedzieć czy mam szanse zajść jeszcze w ciąże?. Dziękuję bardzo za kolejną odpowiedź i życzę wszelkiej pomyślności. :)

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania wskazuje na obniżoną rezerwę jajnikową. Niemniej jednak istnieje szansa zajścia w ciążę. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.