Interpretacja badania immunohistochemicznego

OBRAZ HISTOLOGICZNY W OPARCIU O WYNIKI BADAŃ IMMUHISTOCHEMICZNYCH ODPOWIADA atypical Spitz nevus na podtswie badań S100, hmb45, ki67 był to wycinek , zmiana skórna uda prawego taka wynik otrzymałam , czy cos dalej trzeba z tym robić jakieś leczenie czy tylko obserwacja ???

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa i ustalenie dalszego postępowania