Interpretacja badania krwi 38-latki

Witam,proszę o interpretację wyników.Chłopiec lat 16,6 HCT-47,0%,RBC-5,27M/uL,HGB-16,4g/dL,WBC-4,6k/uL,MCV-89,2 fL,MCHC-34,9 g/dL.MCH-31,1pg,RDW-11,8%.PLT-147K/uL,NEU-2,18K/uL.EOS-0,03K/uL ŻELAZO W SUROWICY-243,0ug/dl,CRP-0,09 Lekarz po obejrzeniu wyników zlecił USG jamy brzusznej oraz powtórzenie poziomu FE O czym mogą świadczyc te wyniki? Z góry dziękuję.

Rozumiem, że chodzi o wyniki chłopca w wieku 16 lat. Morfologia jest prawidłowa. Podwyższone stężenie żelaza może wynikać ze stosowania witamin (odżywek) zawierających ten składnik. Badanie gospodarki żelaza czasem wymaga oznaczenia Fe, TIBC i ferrytyny w surowicy.