Proszę o interpretację wyników badań

Witam. Mam 50 lat. Proszę o interpretację wyników moich badań. WBC - 5,7; LYMPH - 34,8; MXD - 9,9: NEUT - 55,3; RBC - 4,02; HGB - 9,2; HCT - 30,1; MCV - 74,9; MCH - 22,9; MCHC - 30,6; RDW-CV - 16,7; PLT - 380; PDW - 11,6; MPV - 9,3; P-LCR - 20,9; OB -11. (Badania były wykonywane w drugim dniu miesiączki.)
50 LAT ponad rok temu

Witam!

Badania wskazują na niedokrwistość mikrocytarną hipochromiczną. Wskazane jest oznaczenie stężenia żelaza w surowicy, a także stężenia ferrytyny oraz całkowitej zdolności wiązania żelaza (TIBC), gdyż niedobór tego pierwiastka jest częstą przyczyną takiej niedokrwistości. Konieczna jest diagnostyka oraz włączenie odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam