Interpretacja badania w kierunku toksoplazmozy i wynik IgE

Witam, proszę o interpretacje: Toxo IgM ujemne Toxo IgG 177,32(dodatnie od 10) Hematolog nie wie czy mam obecnie zakażenie toksoplazmoza czy przebyłem,bo mam wysokie IgG dostałem skierowanie do zakaźnika. Morfologia,CRP,OB,TSH,RTG w normie. Jedynie IgE całk.180(norma do 90) USG: odczynowo powiększone węzły po obydwu stronach szyi i pach. Moje objawy to 5 miesięczne bóle węzłów pach i szyi,oraz lekki duszności przy wysiłku i w spoczynku. Dodatkowo parę dni temu dopadł mnie półpasiec.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik raczej wskazuje na dawniejsze zakażenie i być może bardzo świeże. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.