Interpretacja EEG u 21-latki

Witam,jak można zinterpretować te wyniki?Zapis z czynnością podst. alfa o częstości 10,5-11c/sek. i amplitudzie do 100 mikroV z dobrze zaznaczoną czynnością beta w odprowadzeniach czołowych.Rz obecna.W okolicach skroniowych obustronnie pojedyncze fale ostre oraz pojedyncze i serie fal wolnych 6,5-7c/sek. o amplitudzie tła zapisu.Hw. i próba stroboskopowa nie wpływają na zapis.W zapisie rejestrują się odcinki zwolnionej czynności bioelektrycznej mózgu mogące odpowiadać wahaniom stanu czuwania.

A jakie są dokładnie objawy neurologiczne,jakie dolegliwości, Zasada jest taka, że nie leczymy zapisu ale chorego,decyduje stan kliniczny. Wiadomo, iż 30 procent zdrowej populacji ma nieprawidłowy zapis EEG . Proszę zachować spokój.