Interpretacja morfologii krwi oraz migreny, wole guzkowe i kamica pęcherzyka żółciowego

Prosze o interpr.morfologii.Podam tylko te odbiegajace od normy:MCV-76fl(80-99N),MCH25pg(N27-35),RDW-CV15,2%(11,6-14,8),P-LCR 44,2%(13-43),NEUTROF.1,81tys-ul(2,5-7),LIMFOC.52,1%(20-45).Podobne wyniki mialam we wrzesnu i styczniu t.r.Dodam,ze przyjmuje Divascan(migreny),w usg brzucha-male kamyki w pecherzyku żółciowym.Mam tez wole gozkowate tarczycy,ale in.wynki ok i lek.twierdzi,ze leczenie nie jest konieczne.W lipcu bralam antybiot.(bolerioza),mam podwyzsz.miano toksoplazmozy(od kilku lat).pozd

Wyniki badania morfologii nie budzą niepokoju i w żaden sposób nie powinny wywoływać jakichkolwiek dolegliwości.