Interpretacja opisu EEG u 6-letniego chłopca w kierunku ADHD

Witam serdecznie! Uprzejmie proszę o interpretację opisu EEG - chłopiec 6 lat, obserwacja w kierunku ADHD. Nie wiem czy syn wymaga dalszej konsultacji neurologicznej. "Opis badania: Zapis wykonany w czuwaniu. Dominuje rytm alfa 8-9 HZ W odpr skron-ciem po str lewej sporadycznie rejestrowano fale theta 4-Hz o zaostrzonym wierzchołku , RZ zaznacza się FS nie zmienia zapisu, Hw zwalnia czynność podst do rytmu theta. Orzeczenie: zapis z rejestracja poj zmian skron po str lewej, niewrażliwy na FS."

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany zapis wskazuje na występowanie pojedynczych zmian. Wskazana jest wizyta u specjalisty neurologa.