Interpretacja opisu rezonansu magnetycznego rok po zabiegu fenestracji L2/L3

witam jestem po fenestracji l2/l3 po stronie prawej usuniecie wypukliny j.m. uwolnienie korzeni nerwowych ze zrostow . Jestem rok po operacji robilam ponownie rezonans magnetyczny i wyszlo ze stan po prawostronnej fenestracji i flewektomii w segmecie ruchowym l2/l3 wyrazna centralno-prawoboczna dozachylkowa reprzepuklina krazka miedzykregowegoz kompresja worka oponowego i zwezenie prawego zachylka bocznego .Protruzja tarczy miedzykregowej l3/l4 ze zwezeniem lewego kanalu korzeniowego.Zmiany pozabiegowe w tkankachmiekich przykregoslupowych.zmiana ogniskowa w miednicy malej o sygnalach plynnowych regresja przepukliny w poziomie l2/l3 progresja w poziomie l3/l4 jak te wyniki odebrac by zrozumiec ewa 34

OPIS MRI JAK WYŻEJ: " stan po prawostronnej fenestracji i flewektomii w segmecie ruchowym l2/l3 wyrazna centralno-prawoboczna dozachylkowa reprzepuklina krazka miedzykregowegoz kompresja worka oponowego i zwezenie prawego zachylka bocznego .Protruzja tarczy miedzykregowej l3/l4 ze zwezeniem lewego kanalu korzeniowego.Zmiany pozabiegowe w tkankachmiekich przykregoslupowych.zmiana ogniskowa w miednicy malej o sygnalach plynnowych regresja przepukliny w poziomie l2/l3 progresja w poziomie l3/l4 " . Ważny wywiad i objawy chorobowe , objawy neurologiczne ! , Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym!! Konieczna pełna konsultacja : wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Pozdrawiam i zapraszam