Interpretacja RTG płuc
Witam.Proszę o interpretację Rtg . Płuca o wzmożonym rysunku naczyniowo oskrzelowym wnęk.Pasmowate zagęszczenia w lewym dolnym polu płucnym.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez zebrania dokładnego wywiadu chorobowego nie można się wypowiedzieć co do wypisu, tym bardziej do RTG bo go nie widzimy. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Wynik może m.in świadczyć o infekcji.